ΧΡΗΣΙΜΑ
Μεταφορά του ΚΕΠ Θρακομακεδονων σε δημοτικό κτίριο
![](https://axarnea.gr/content/uploads/2014/11/3f334__e02fde07d49ee258cc3f6d1b19207757_XL1.jpg)
Ολοκληρώθηκαν οι εργασίες μεταφοράς του Κ.Ε.Π. στους Θρακομακεδονες στο κτίριο του πρώην Δημαρχείου.Οι εργασίες μεταφοράς (εξοπλισμός Η/Υ, έπιπλα, αρχείο, τηλ. συνδέσεις κλπ.) έγιναν συντονισμένα και η εξυπηρέτηση των δημοτών από τους δημοτικούς υπαλλήλους γίνεται κανονικά και εύρυθμα.
Τα τηλέφωνα επικοινωνίας είναι:
213214303, 213214 305,213214 315 και φαξ στο 213214 301
Η μεταφορά του ΚΕΠ σε δημοτικό κτίριο εντάσσεται στα μέτρα της Δημοτικής Αρχής με σκοπό την περιστολή των λειτουργικών εξόδων του Δήμου και στην καλύτερη εξυπηρέτηση των πολιτών
![](https://axarnea.gr/content/uploads/2023/07/logo_axarnea1.png)