ΔΗΜΟΤΙΚΑ ΝΕΑ
BINTEO: Οι σύλλογοι τα… έψαλαν στον Γιάννη Κασσαβό!
![](https://axarnea.gr/content/uploads/2014/12/kalanta2-scaled.jpg)
Υπέροχες χριστουγεννιάτικες στιγμές στο δημαρχείο Αχαρνών σήμερα αφού παραδοσιακοί σύλλογοι της πόλης μας τήρησαν το έθιμο και έψαλαν τα κάλαντα στον δήμαρχο, Γιάννη Κασσαβό!
Την αρχή έκανε ο Σύλλογος Ηπειρωτών, ακολούθησε ο Σύλλογος Κρητών, η Εύξεινος Λέσχη «Ο Καπετάν Ευκλείδης», το Λύκειο Ελληνίδων Παράρτημα Αχαρνών και η Φιλαρμονική του Δήμου.
Ο Δήμαρχος ευχαρίστησε τα μέλη των συλλόγων για την επίσκεψή τους και τους ευχήθηκε Χρόνια Πολλά, Καλά Χριστούγεννα με υγεία και Ευτυχία.
ΔΕΙΤΕ ΤΑ ΣΧΕΤΙΚΟ ΒΙΝΤΕΟ:
![](https://axarnea.gr/content/uploads/2023/07/logo_axarnea1.png)