ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ
Εβδομάδα ανταλλαγής βιβλίων, 5-10 Οκτωβρίου
![](https://axarnea.gr/content/uploads/2015/10/antallagi.vivlion.slide1_.jpg)
Το Τμήμα Πολιτιστικής Εκπαίδευσης της Διεύθυνσης Παιδείας Πολιτισμού Αθλητισμού και Νέας Γενιάς του Δήμου Αχαρνών, σας προσκαλεί να συμμετέχετε στην εβδομάδα ανταλλαγής βιβλίων, από τη Δευτέρα 5 Οκτωβρίου έως και το Σάββατο 10 Οκτωβρίου 2015 στη Δημοτική Πινακοθήκη «Χρήστος Τσεβάς», Λιοσίων 18.
Ώρες λειτουργίας: καθημερινά 9.00-14.00 και το Σάββατο 16.00-20.00
Φέρτε μαζί σας ένα βιβλίο για να το ανταλλάξετε με κάποιο άλλο!
Μια ανοιχτή βιβλιοθήκη για όλους!!!
![](https://axarnea.gr/content/uploads/2023/07/logo_axarnea1.png)