fbpx
ακολουθηστε μας
  • ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ

    Το Πρόγραμμα δράσεων του Πνευματικού Κέντρου Θρακομακεδόνων

    Το Πρόγραμμα των δράσεων του Πνευματικού Κέντρου Θρακομακεδόνων διαμορφώνεται μέχρι στιγμής ως εξής:

    ΔΕΥΤΕΡΑ

    • Εργαστήρι Κουκλοθεάτρου – Θεάτρου Σκιών (Για παιδιά 7-14 ετών)

    Δευτέρα 16:00-18:00 με την κ. Μαρία Μαλταμπέ, Ηθοποιό / Εκπαιδευτικό Θεατρικής Αγωγής.

    Έναρξη τμήματος Δευτέρα 15 Οκτωβρίου (Κάτω αίθουσα)

    *θα μπορούσε να δημιουργηθεί τμήμα και για ενήλικες (εκπαιδευτικοί, παιδοψυχολόγοι, γονείς…) εφόσον υπάρξει ενδιαφέρον.

    • Φιλοσοφική και Κοινωνική Συμβουλευτική

    Δευτέρα 19:00-21:00 Με την κ. Τασία Παμουκτσόγλου και τον κ. Λαμπρινό Πλατυπόδη (Κάθε 1η και 3ηΔευτέρα του μήνα)

     Έναρξη τμήματος Δευτέρα 1η Οκτωβρίου. (Ισόγειο)

    • Life coaching

    Δευτέρα 18:00-19:30 Με την κ. Σοφία Βασιλειάδη (Κάθε 2η και 4η Δευτέρα του μήνα)

    • Latin Χοροί

    Δευτέρα 20:00-21:00 Με την κ. Βαλεντίνα Ζαμπίνσκι

    Έναρξη τμήματος Δευτέρα 15 Οκτωβρίου (Κάτω αίθουσα) 

     ΤΡΙΤΗ

    • Life coaching

    Τρίτη 11:00-12:30 Με την κ. Σοφία Βασιλειάδη (Κάθε 1η και 3η Τρίτη του μήνα)

    Έναρξη τμήματος Τρίτη 2 Οκτωβρίου (Ισόγειο) 

    • Αγγλικά ενηλίκων

    Τρίτη 14:30- 16:00  Αγγλικά Ενηλίκων (Α τμήμα)

    Με την κ. Χρύσα Δουρίδα

    Έναρξη τμήματος Τρίτη 2 Οκτωβρίου (Κάτω αίθουσα)

      

    ΤΕΤΑΡΤΗ

    • Σχολή Γονέων

    Τετάρτη 10:00-12:00 Με την κ. Αφροδίτη Μηλιώρη

    Έναρξη τμήματος Τετάρτη 3 Οκτωβρίου (Ισόγειο)

    (Περιορισμένες θέσεις θα τηρηθεί σειρά προτεραιότητας)

    • Ζωγραφική Ενηλίκων

    Τετάρτη 10:30-12:00 Με την κ. Νάνσυ Νίκα

    Έναρξη τμήματος Τετάρτη 3 Οκτωβρίου (Κάτω αίθουσα)

    • Παιδικό Εργαστήρι Σκηνικής Έκφρασης «Παιζοθεατρίνοι»

    Τετάρτη 16:00-17:30 Με την κ. Μάγια Ντελέζου  

    Έναρξη Τετάρτη 3 Οκτωβρίου (Ισόγειο)

    (Περιορισμένες θέσεις θα τηρηθεί σειρά προτεραιότητας)

    • Ηλεκτρονικοί Υπολογιστές για Ενήλικες

    Τετάρτη 18:00-19:30 Με τον κ. Δημήτρη Παπαθεοδώρου

    Έναρξη Τετάρτη 17 Οκτωβρίου (Βιβλιοθήκη)

    (Απαραίτητη προϋπόθεση να προσκομίσετε λαπ τοπ ή τάμπλετ) 

    ΠΕΜΠΤΗ

    • Διαλογισμός – Χαλάρωση – Μαθήματα Ευτυχίας

    Πέμπτη 10:00-11:00 Με την κ. Μαρία  Αναστασιάδου Spiritual Life Coach και Master Energy Healer

    Έναρξη τμήματος Πέμπτη 4 Οκτωβρίου (Ισόγειο)

    • Αγιογραφία

    Πέμπτη 17:00-20:00 Με τον κ. Μιχάλη Μπέλλα

    Έναρξη τμήματος Πέμπτη 4 Οκτωβρίου (Κάτω αίθουσα)

    • Μαθήματα Νεοελληνικής Λογοτεχνίας

    Πέμπτη 18:00-19:30 με την κ. Μαρία Βίτσα – Σουλιώτη, Φιλόλογο

    Έναρξη τμήματος Πέμπτη 4 Οκτωβρίου (Βιβλιοθήκη)

    • Αγγλικά ενηλίκων

    Πέμπτη 20:30-22:00  Αγγλικά Ενηλίκων (Β τμήμα)

    Με την κ. Χρύσα Δουρίδα

    Έναρξη τμήματος Πέμπτη 4 Οκτωβρίου (Κάτω αίθουσα)

    ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

    • Ικεμπάνα (Ανθοδετική)

    Παρασκευή 11:00-12:30 Με την κ. Χρυστάλλα Καραϊσαρίδου

    Έναρξη τμήματος Παρασκευή 5  Οκτωβρίου (Κάτω αίθουσα)

    ΣΑΒΒΑΤΟ

    • Παιδική Χορωδία

    Σάββατο 10:00-11:30 Με τον κ. Γιώργο Κωνσταντινίδη

    (Ισόγειο)

      

    ΚΥΡΙΑΚΗ

    • Εφηβική Θεατρική Ομάδα

    Κυριακή (μεσημεριανές ώρες)  Με την κ. Σίσσυ Καπετάνου

    Έναρξη τμήματος Κυριακή 14 Οκτωβρίου (Ισόγειο)

    • Ντεκουπάζ και μικτές τεχνικές

    Κυριακή 17:00-19:00 (Α τμήμα)

    Κυριακή 19:00- 21:00 (Β τμήμα) Με τον κ. Στάθη Σαββάλα

    Έναρξη τμήματος Κυριακή 7 Οκτωβρίου (Κάτω αίθουσα) 

    *Ενδέχεται να υπάρξουν περαιτέρω αλλαγές.

     Προϋπόθεση για τη δημιουργία τμήματος είναι η συγκέντρωση ικανού αριθμού συμμετεχόντων.

     

    ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΤΜΗΜΑΤΑ :

    Χρύσα Δουρίδα 694 4596632

    ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΩΝ :

    ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΗ 2132140322

    Συνεχιστε την αναγνωση
    Advertisement