ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ
35 αθλητές του Ιωάννη Μποτώνη από τις Αχαρνές στο The Fighting Mall
![](https://axarnea.gr/content/uploads/2019/04/57417853_434422933795124_7012575734778560512_n-1.jpg)
Την Κυριακή 21 Απριλίου, οι αθλητές του Ιωάννη Μποτώνη αγωνίστηκαν στο διασυλλογικό του The fighting mall στο Περιστέρι κάνοντας περήφανο τον δάσκαλο τους!
Αγωνίστηκαν όλες οι ηλικίες από 5 έως 45 ετών και όπως δήλωσε στο ΑΧΑΡΝΕΑ ο δάσκαλός τους κ. Ιωάννης Μποτώνης: “Είμαι πολύ περήφανος για τις αποδόσεις των παιδιών καθώς για άλλη μια φορά δείξαμε χαρακτήρα, πειθαρχεία και ωραίο kickboxing”
![](https://axarnea.gr/content/uploads/2023/07/logo_axarnea1.png)