ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ
Παρασκευή 25 Νοεμβρίου: Ημερίδα για την πρόληψη της Βίας κατά των γυναικών στις Αχαρνές
![](https://axarnea.gr/content/uploads/2022/11/Ανώνυμο-1200-×-600-px-1-1.jpg)
Το Κέντρο Πρόληψης των Εξαρτήσεων και Προαγωγής της Ψυχοκοινωνικής υγείας του Δήμου Αχαρνών, “ΔΙΕΞΟΔΟΣ” διοργανώνει εσπερίδα σε συνεργασία με τον ΟΚΑΝΑ με θέμα: “Βία κατά των Γυναικών: Θεσμική προστασία και πρόληψη θυματοποίησης”, την Παρασκευή 25 Νοεμβρίου στις 17:30 στην αίθουσα εκδηλώσεων “Μάριος Δημήτριος Σουλούκος” του Δημαρχείου.
![](https://axarnea.gr/content/uploads/2023/07/logo_axarnea1.png)