ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ
ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ: Το χριστουγεννιάτικο παζάρι του σχολείου της Βαρυμπόμπης επισκέφτηκε ο Σπύρος Βρεττός
![](https://axarnea.gr/content/uploads/2022/12/320375651_867629731246300_5475821454479726883_n.jpg)
Το χριστουγεννιάτικο παζάρι του πραγματοποίησε το σχολείο της Βαρυμπόμπης επισκέφτηκε, το πρωί της Κυριακής 18 Δεκεμβρίου, ο Δήμαρχος Αχαρνών Σπύρος Βρεττός συνοδευόμενος από την Αντιδήμαρχο παιδείας Χριστίνα Κατσανδρή.
Ο Δήμαρχος συνομίλησε με γονείς και δασκάλους κι έγινε αποδέκτης θερμών σχολίων για την αμεσότητα που αντιδρά ο δήμος στα αιτήματα της εκπαιδευτικής κοινότητας.
![](https://axarnea.gr/content/uploads/2023/07/logo_axarnea1.png)